بهترین جاهای دیدنی تهران

مکان های دوست داشتنی تهران برای شبگردی

6 مکان جذاب برای شبگردی در تهران

شب گردی یکی از تفریحات دوست داشتنی افراد ساکن تهران است، زیرا که هنگام روز با وجود ترافیک و سر و صدای زیاد و همچنین مشغله های فراوان نمی توانند به شادی سپری کنند. اگر شبانه در کوچه و خیابان های تهران گشتی بزنید متوجه خواهید شد که جاهای دیدنی تهران در ساعات پایانی روز بسیار شلوغ و پر از ازدحام هستند. در این مقاله قصد داریم تعدادی از جاهای دیدنی تهران در شب را معرفی کنیم، برای آشنایی بیشتر تا پایان مقاله با ما در بیو تهران همراه باشید.

جاهای تفریحی تهران در شب

تهران جاهای تفریحی بسیاری برای گذراندن شب دارد تا افراد بتوانند ساعاتی را به دور از مشغله های زندگی به شادی و تفریح سپری کنند. اکثر جاهای دیدنی و تفریحی تهران در شب شلوغ می شوند، اگر دوست دارید تفریحات تهران را در شب و ساعات پایانی شب تجربه کنید به این شهر زیبا سفر کنید.

6. دریاچه چیتگر تهران

دریاچه چیتگر از مکان های دیدنی غرب تهران که به تازگی احداث شده و تفریحات بسیاری دارد. دریاچه چیتگر از جمله جاهای دیدنی تهران در شب است که طرفداران زیادی دارد. تماشای دریاچه در شب زیر نورهای رنگارنگ بسیار چشمگیر می شود، افراد بسیار یترجیح می دهند هنگام شب در اطراف دریاچه پیاده روی کنند و مرغ های دریایی را تماشا کنند. در اطراف دریاچه چیتگر تفریحات هیجانی تهران و همچنین تفریحات رایگان بسیاری برای گذراندن یک روز هیجان انگیز وجود دارد. اگر در حین تفریح احساس گرسنگی کردید می توانید به مجتمع باملند درست در کنار دریاچه بروید و در رستوران های آنجا که از بهترین رستوران های غرب تهران هستند غذای لذیذی نوش جان کنید.

دریاچه چیتگر تهران
دریاچه چیتگر تهران

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو به دریاچه چیتگر

آدرستهران، منطقه 22، اتوبان همت غرب، دریاچه چیتگر
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه مترو ایران خودرو

5. بام توچال تهران

اگر دلتان می خواهد پایتخت را از بالا به نظاره بنشینید و زیبایی ها و چراغانی های آن را در شب مشاهده کنید به بام توچال یکی از بام های تهران بروید و ساعاتی را در آنجا به خوشی سپری کنید. این بام امکانات تفریحی و رفاهی فراوانی دارد. بام تهران از جمله جاهای دنج تهران است که در شب بسیار دیدنی می شود.

بام توچال تهران
بام توچال تهران

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو بام تهران

آدرستهران، بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه مترو تجریش

جاهای دیدنی تهران در شب

افراد بسیاری هستند که ترجیح می دهند هنگام شب که شهر خلوت است و خبری از ترافیک و آلودگی نیست، برای بازدید از جاهای دیدنی از منزل خارج شوند. تهران جاهای دیدنی بسیاری برای این افراد دارد که این مکان ها در شب با چراغانی بی نظیری که دارند، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.

4. برج میلاد تهران

برج میلاد یکی از برج های معروف تهران و نماد پایتخت است که به خاطر نورپردازی های زیبایش خیلی ها را جذب خود کرده است. برج 12 طبقه دارد که 8 طبقه آن برای گشت و گذار است، اما اگر می خواهید در محوطه چرخی بزنید، دیگر محدودیت ساعت نخواهید داشت.

برج میلاد تهران
برج میلاد تهران

دیدنی های برچ میلاد

  1. دلفیناریوم برج
  2. فوتبال حبابی
  3. آسمان نمای برج

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو به برج میلاد

آدرستهران، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه مترو شهید همت

3. باغ ایرانی تهران

یکی از مکان هایی که می توان آزادانه نفس کشید و از تماشای گل های زیبا لذت برد باغ ایرانی است باغ ایرانی از مکان های مناسب برای تفریحات شبانه است که اصالت ایرانی دارد و از بهترین باغ موزه های تهران به حساب می آید.

باغ ایرانی تهران
باغ ایرانی تهران

دیدنی ها و تفریحات باغ ایرانی

  • نشستن در آلاچیق به همراه خانواده
  • نورپردازی
  • فواره های آب
  • درختان سر به فلک کشیده چنار
  • جوی های آب پلکانی

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو به باغ ایرانی

آدرستهران، منطقه 3، محله ده ونک و کوچه صابری
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه متروی شهید حقانی

بهترین مکان ها برای شبگردی تهران

در تهران به خاطر شلوغی و ترافیک و البته آلودگی کمتر کسی روز به تفریح و گشت و گذار در شهر می رود، وقتی هوا تاریک می شود افراد بسیاری از خانه های خود بیرون می آیند تا برای تفریح و بازدید به جاهای دیدنی تهران بروند و ساعاتی را در آنجا سپری کنند.

2. پل طبیعت تهران

پل طبیعت از جمله مکان هایی است که به خاطر نورپردازی های خاصی که دارد به یکی از تفریحات شبانه تهران تبدیل شده است. طراحی زیبای پل طبیعت و مناسب بودن هوای پارک آب و آتش سبب شده تا افراد زیادی شب را در این مکان سپری کنند.

پارک آب و آتش به خاطر وجود پل طبیعت همیشه شلوغ و مملو از جمعیت است.

پارک آب و آتش امکانات کافی برای گذراندن یک روز کنار خانواده را دارد و با خیال راحت می توانید به آنجا رفته و ساعات شادی را سپری کنید. اگر از خانه غذا نیاوردید می توانید به رستوران های اطراف پل طبیعت بروید و غذایی لذیذ نوش جان کنید و گیاه خوار هستید، می توانید سری به رستوران های گیاهی تهران بزنید و غذای مورد علاقه خودتان را میل کنید.

پل طبیعت تهران
پل طبیعت تهران

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو به پارک آب و آتش

آدرستهران، ابتدای بزرگراه حقانی، بعد از چهارراه جهان کودک
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه متروی شهید حقانی

1. خیابان سی تیر تهران

شب گردی در خیابان سی تیر یکی از لذت های تهرانی ها است، این خیابان سنگفرش شده از کافه ماشین ها، رستوران های سیار، غرفه های غذاهای خیابانی و صدای موسیقی خیابانی آکنده شده است.

خیابان سنگ فرش سی تیر مملو از رستوران و کافه های خیابانی است.

با تاریک شدن هوا که قدم به خیابان سی تیر از تفریحات رایگان تهران می گذارید، بوی غذا با هیاهوی جمعیت در هم می آمیزد و این همان زندگی شبانه ای است که انتظارش را دارید.

خیابان سی تیر تهران
خیابان سی تیر تهران

دیدنی های خیابان سی تیر

آدرس و نزدیکترین ایستگاه مترو به خیابان سی تیر

آدرستهران، خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر
نزدیکترین ایستگاه متروایستگاه متروی حسن آباد

سوالات متداول درباره جاهای دیدنی تهران در شب

بهترین جاهای دیدنی تهران برای شبگردی کدامند؟

خیابان سی تیر و پل طبیعت

مکان های تفریحی تهران در شب کدامند؟

بام تهران، دریاچه چیتگر

نزدیکترین ایستگاه مترو به برج میلاد کدام است؟

ایستگاه نزدیک برج میلاد تهران، ایستگاه متروی شهید همت است.

خوشمزه ترین خیابان تهران که برای شبگردی مناسب است، کدام خیابان پایتخت است؟

خیابان سی تیر

پل طبیعت در کنار کدام پارک تهران است؟

پارک آب و آتش

شبگردی در تهران
شبگردی در تهران

جمع بندی

تهران فقط در ترافیک و آلودگی و سرو صدا خلاصه نمی شود، این شهر جاهای خوش آب و هوا و زیبایی دارد که در هنگام شب بسیار تماشایی می شوند. این مکان های زیبا با نورپردازی ها و امکاناتی که دارند سبب شدند تا افراد به جای ماندن در خانه شب را در این جاهای دیدنی سپری کنند. اگر دوست دارید این تفریحات تهران را از نزدیک ببینید حتما یک سفر به تهران داشته باشید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا